Намагаємося - робота займе мінімум часу, приносячи максимум комфорту замовнику.
Ціни обговорюються у кожному окремому випадку.
З нами легше! Швидко, безпечно, комфортно!
Слава Україні!

офісний переїзд

Послуги офісного переїзду для бізнесу можна довірити лише професіоналам. Зручно, надійно та акуратно – це про нас. Залишіть заявку на сайті і команда професійних мувер швидко вирішить питання.

Потрібно добре організований переїзд офісу, без нервів і даремно витраченого часу?

Послуги фахівців зі збирання та перевезення меблів?

Надійна упаковка для документації, меблів та офісної техніки?

Організуємо під ключ!

Офісний переїзд Київ, Україна — це складний процес, який потребує великого досвіду щодо організації таких трудомістких заходів. З командою наших професіоналів навіть найскладніше перевезення офісу Києвом втілитися в життя. Наша компанія надає транспортні послуги вже понад 10 років. Ми знаємо, як успішно здійснити переїзд, вклавши в його організацію мінімум часу та коштів. Наша мувінгова фірма професійно здійснить переїзд офісу в найкоротші терміни, заощадивши Ваш час та гроші.

Основний процес офісного переїзду:

  • виклик досвідченого оцінювача (на Ваш розсуд)
  • приїзд збирачів із пакувальним матеріалом
  • розбирання, упаковка меблів
  • подання спеціального вантажного транспорту
  • навантаження майна, що перевозиться
  • транспортування
  • розвантаження на новому місці
  • розпакування, збирання меблів
  • розміщення меблів, техніки на вказані Вами місця
  • вивезення використаного пакувального матеріалу після закінчення переїзду

Розбирати чи не розбирати?

Негабаритні меблі будуть розібрані на складові, які будуть пронумеровані. Меблеве розбирання забезпечує швидшу роботу вантажників і економить місце в кузові автомобіля. Після пакувальних робіт відбувається завантаження. Об'єкти, що перевозяться, надійно закріплюються за допомогою вантажних ременів, які утримують офісне майно під час перевезення в новий офіс.

Офісний переїзд — фото

Упаковка – делікатний переїзд.

Правильно запакувати меблі та техніку - одна з найважливіших і делікатних частин будь-якого переїзду. Знайте, що переїзд можна вважати успішним, якщо упаковка підготовлена ​​заздалегідь. Для безпосереднього здійснення перевезення офісних меблів, ми настійно рекомендуємо вчасно здійснити закупівлю надійної упаковки. Офісний переїзд Київ, Україна пройде набагато спокійніше, коли меблі та техніка будуть надійно упаковані. Якісна упаковка – це гарантія успішного переїзду!

Переїзд офісу Київ, Україна — справа дуже клопітна. До такого педантичного питання, як офісний переїзд, необхідний професійний підхід. Ми допоможемо перевезти офіс у цілості та безпеці, не втративши при цьому дорогоцінного часу на його організацію. Здійснимо переїзд та надамо все необхідне для його успішного втілення у реальність! Бажаєте дізнатися, як правильно провести перевезення офісу в Києві? Просто зателефонуйте нам і наш диспетчер дасть кілька безкоштовних порад.

Офісний переїзд Київ, Україна — відповідь проста!

Бажаєте здійснити переїзд офісу Київ, Україна не витративши час та сили? Звертайтесь до нас! Весь наш персонал має великий досвід роботи. Ми виконуємо офісні переїзди в Києві за найкоротші терміни, заощаджуючи Ваш час та гроші! Вам не доведеться турбуватися, якщо переїзд буде довірений саме нам!
Оформити заявку на переїзд офісу по Києву Ви можете за вказаними номерами.

Клацніть по номеру для дзвінка:
+38-097-655-55-92+38-099-266-08-02
Будь-яке копіювання та використання матеріалів з даного сайту без згоди автора переслідується згідно із законом. © 2001