Намагаємося - робота займе мінімум часу, приносячи максимум комфорту замовнику.
Ціни обговорюються у кожному окремому випадку.
З нами легше! Швидко, безпечно, комфортно!
Слава Україні!

Поради та рекомендації

Переїзд Києвом, Україною — що і як?

Назріло перевезення меблів київквартирний переїзд , офісний переїзд або дачний переїзд і Вам необхідно підготуватися до цього прекрасного і одночасно трудомісткого процесу? Ми завжди раді допомогти!
На нашому сайті Ви отримаєте необхідні поради та рекомендації про те, як спланувати та здійснити безпроблемний переїзд у нову квартиру, будинок чи офіс. Підберемо вантаж транспорт.

Упаковка меблів та речей – безпечний переїзд

Першою стадією переїзду є упаковка всіх дрібних побутових речей, книг, одягу в спеціальну тару для перевезення — картонні коробки та речові мішки, які обов'язково мають бути підписані. Це дозволяє заощадити час на навантаженні у вантажне авто, та й розпаковувати все назад виходить набагато практичніше і швидше, адже ви знатимете що і де знаходиться. Тендітні ж предмети підлягають надійнішій упаковці.

Для цього нам знадобляться два пакувальні матеріали — повітряно-бульбашкова плівка та спінений поліетилен. Повірте, при переїзді вони Вам знадобляться, наприклад для посуду або улюбленого телевізора. А для упаковки м'яких меблів використовується стрейч плівка, яка відмінно захистить її від пилу та бруду при перевезенні та навантаженні. Не менш важливим упакуванням для переїзду Київ, Україна є скотч. Він завжди повинен бути під рукою, наприклад заклеїти коробку з речами або заклеїти дверцята шафи, що постійно відкриваються.

Переїзд та розбирання меблів

І так, після того, як ми звільнили меблі від дрібних предметів, що знаходяться в них і упаковали їх, починається наступна стадія переїздів у Києві — це розбирання габаритних меблів. Погодьтеся, що високу, величезну шафу або сервант краще розібрати на складові, оскільки спускати такі предмети з енного поверху в розібраному стані виходить набагато акуратніше і швидше. Та й місця для решти речей, у кузові вантажного автомобіля меблевоз, стане набагато більше. Не забудьте промаркувати всі частини розібраних меблів, адже якщо цього не зробити можуть виникнути проблеми зі збиранням у початкове положення.

Основні пункти переїзду

Після розбирання та упаковки меблів слід дуже відповідальний етап, присутній у будь-якому з переїздів - це навантаження та закріплення майна у вантажному відсіку автомобіля меблевоза. Тут нам просто не обійтися без допомоги пасів (спеціальних широких ременів), які врятують нашу спину від надриву і зафіксують майно, що перевозиться, у спеціально призначеному для перевезення меблів транспорті.

Комплексний переїзд у Києві з професіоналами

Ви можете скористатися парою наших порад про переїзд (насправді їх набагато більше), і виконати переїзд самостійно, або довірити цю подію професіоналам, з якої ми намагатимемося зробити для Вас справжнє свято. Ми без проблем впораємося з вантажно-розвантажувальними роботами, транспортуванням та всіма супутніми послугами переїзду.

Від початку і до кінця зробимо перевезення меблів Київ, Україна надавши все необхідне для його втілення в життя. Наша компанія займається мівінгом вже понад 10 років, і ми знаємо як правильно і недорого виконати трудомісткі переїзди з Києва Україною або навпаки з будь-якого міста України до Києва.

Клацніть по номеру для дзвінка:
+38-097-655-55-92+38-099-266-08-02
Будь-яке копіювання та використання матеріалів з даного сайту без згоди автора переслідується згідно із законом. © 2001