Намагаємося - робота займе мінімум часу, приносячи максимум комфорту замовнику.
Ціни обговорюються у кожному окремому випадку.
З нами легше! Швидко, безпечно, комфортно!
Слава Україні!

вантажне таксі

В автопарке транспортной компании имеется большой выбор грузовых автомобилей: грузовозы Mercedes, Reno, Man, Iveco.

Потрібно перевезти вантаж чи меблі? Дозвольте допомогти!

Автомобілі таксі мувінгової фірми «ГрузОк» мають такі види кузовів: тентований, меблевоз суцільнометалевий, відкритий бортовий, піраміда (для скла). Все для перевезення вантажів. Ціни та тарифи на вантажне таксі Вас приємно здивують!

До транспортування меблевих конструкцій можливе замовлення збирачів, які проведуть розбирання та пакування побутової техніки, комп'ютерів, оргтехніки, підготувавши все до вантажного процесу. Майстри з навантаження виконають вантажні спец-роботи, розмістять і зміцнять майно, що перевозиться в кузові вантажного автомобіля таксі. Наприкінці стадії вивантаження відбуватиметься очищення від пакувального матеріалу, складання та розстановка на зазначені місця всієї перевезеної власності.

Наші послуги:

  • перевезення меблів
  • вантажний автомобіль Київ для перевезення будівельних матеріалів
  • автоперевезення речей
  • вантажоперевезення гідроборт
  • таксі для перевезення різних вантажів по Україні

Впевнені, що у нашому парку автомобілів Ви знайдете відповідне вантажне таксі для перевезень вантажу чи меблів. Наш диспетчер допоможе вибрати необхідний вантажний автомобіль, підказавши можливі габарити та максимальну вантажопідйомність транспортного засобу. Подача таксі можлива як рано-вранці, так і на пізній вечір. Наш вантажний автомобіль перевезе будь-який вантаж і меблі, вагою від 1 кілограма до 20 тонн.

Недорого здійснимо доставку та автоперевезення вантажу, товарів та речей не тільки по Києву та області, а й по Україні. Ціни на вантажне таксі Київ, Україна, можна дізнатися у нашого менеджера.

Щоб замовити таксі, потрібно за добу залишити заявку у диспетчерській службі «GruzOk».

Клацніть по номеру для дзвінка:
+38-097-655-55-92+38-099-266-08-02
Будь-яке копіювання та використання матеріалів з даного сайту без згоди автора переслідується згідно із законом. © 2001